Zabudowy tarasów

ZABUDOWA TARASU to miejsce integracji domu z jego naturalnym otoczeniem. Osłonięty i skąpany w słońcu taras ułatwia bezpośredni kontakt z przyrodą, bez względu na porę roku. Zimą taras jest miejscem, gdzie można pozostawić rośliny doniczkowe lub ogrodowe.

Zabudowany taras dodatkowo osłania część mieszkalną poprawia bilans energetyczny domu. W zabudowie tarasu można zastosować szyby zespolone znacznie podwyższające jego walory użytkowe oraz standard zabudowy.

W całości oszklona zabudowa tarasu umożliwia swobodne i komfortowe, niczym nieograniczone podziwianie natury. Panele szklane zapewniają swobodę konfiguracji, pozwalając na pełne bądź częściowe otwarcie tarasu w dowolnej chwili. Innowacyjna konstrukcja wraz z niepowtarzalną funkcjonalnością szklanej zabudowy w systemie bezramowym sprawia, że każdy dom wygląda luksusowo i nowocześnie, a jego mieszkańcy mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem.

Zabudowa tarasu w Olecku
ZABUDOWA TARASU W SYSTEMIE RAMOWYM

W systemie ramowym można zastosować szybę zespoloną (pakiet 16mm), która jeszcze bardziej poprawia właściwości izolacyjne zabudowy tarasu. Zabudowa tarasu może być zamykana obustronnie na klucz, dzięki czemu nie musisz się martwić o pozostawione rzeczy. Kiedy jest ciepło, bez problemu możesz zmienić taras w otwartą przestrzeń, ponieważ każde okno - dzięki wysokiej klasy łożyskom - przesuwa się swobodnie. Istnieje również możliwość pokrywania profili aluminiowych lakierami proszkowymi imitującymi drewno.

ZABUDOWA TARASU - przyjemna przestrzeń do wypoczynku

Nieodzownym „letnim" elementem architektury każdego budynku są zie­lone rośliny i… osłony przeciwsłoneczne w postaci parasoli, markiz i zada­szeń. Każdy właściciel domu jednorodzinnego po­szukuje zacienionego miejsca do wypoczynku. Czasami przygoda z osłonami przeciwsłonecznymi zaczyna się od prostego i taniego pawilonu, parasola, a dopiero po czasie powstaje stałe, solidne i trwałe zadaszenie, dające przy­jemny chłód i letnie zacienienie nie tylko dla samych mieszkańców, ale i dla delikatnych kwiatów.

Zadaszenia tarasów w Suwałkach

Najczęstszym materiałem na zadaszenie tarasu jest drewno. Jest to mate­riał naturalny, przyjemny i dzięki nowym technologiom suszenia, impregna­cji i malowania bardzo trwały. Raz na jakiś czas wymaga oczywiście kilku zabiegów pielęgnacyjnych, ale zachowując podstawowe zasady jego konser­wacji, takim zadaszeniem można się cieszyć przez wiele lat.

Materiał naszego partnera technologicznego - COPAL. Źródło: copal.com.pl

Pozostałe aktualności

Nasza oferta

Zabudowy balkonowe

Przytulna i wygodna przestrzeń do spędzania wyjątkowych chwil.
Zadaszenia tarasów w Suwałkach

Ogrody letnie i zimowe

Zabudowa tarasu to przestrzeń w otoczeniu zieleni do relaksu.
Zadaszenie tarasu Puńsk

Zadaszenia

Zadaszenie tarasu to skuteczna ochrona przed wiatrem i złą pogodą.
balustrada zewnetrzna suwalki

Balustrady

Balustrady balkonowe o różnorodnej fakturze i kolorystyce.
crosschevron-right