Zabudowy balkonowe

Balkon jest przestrzenią coraz bardziej docenianą i pożądaną przez mieszkańców bloków mieszkalnych. Odpowiednio zaaranżowany balkon jest miejscem na chwilę wytchnienia i relaksu bez konieczności opuszczania mieszkania.

Zabudowa tarasu oraz balkonu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zabudowa poprawia komfort użytkowników, którzy przebywają na balkonie i chroni przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Warto wspomnieć również o niepożądanym wzroku sąsiadów.

Zabudowa balkonu w mieszkaniu wpływa na utrzymanie stałego poziomu temperatury, ponieważ zabezpiecza przed utratą ciepła. Ponadto jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących mieć kwiaty na balkonie.

Stylowe, nowoczesne balkony doskonale wpisują się w aktualne trendy architektoniczne. Ramowe oraz bezramowe zabudowy balkonów charakteryzują się łatwością obsługi oraz szybkim montażem, a wytrzymała konstrukcja stanowi doskonałą barierę antywłamaniową.

Bezramowe zabudowy balkonów

Bezramowe zabudowy balkonów są nowoczesnymi systemami opartymi na zabudowie z aluminium oraz szkła hartowanego. Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne a przy stłuczeniu nie stanowi zagrożenia dla przechodniów.

Bezramowy system osłony balkonu pozwala na takie ułożenie okien, iż tworzą one zupełnie niewidoczne i jednolite płaszczyzny – elewacje balkonowe. Natomiast w ciepłe i słoneczne dni umożliwia złożenie wszystkich szklanych paneli w jeden pakiet, ułatwiając tym samym swobodny przepływ powietrza.

Zabudowanie balkonu systemem bezramowym stanowi jego praktyczną osłonę bez ingerencji w architekturę budynku. Swoją formą nadaje podwyższony standard użytkowania oraz bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd.

Materiał naszego partnera technologicznego - COPAL. Źródło: copal.com.pl

Pozostałe aktualności

Nasza oferta

Zabudowy balkonowe

Przytulna i wygodna przestrzeń do spędzania wyjątkowych chwil.
Zadaszenia tarasów w Suwałkach

Ogrody letnie i zimowe

Zabudowa tarasu to przestrzeń w otoczeniu zieleni do relaksu.
Zadaszenie tarasu Puńsk

Zadaszenia

Zadaszenie tarasu to skuteczna ochrona przed wiatrem i złą pogodą.
balustrada zewnetrzna suwalki

Balustrady

Balustrady balkonowe o różnorodnej fakturze i kolorystyce.
crosschevron-right